Révový věnec - VIDEO kurz

Jak si vyrobit révový věnec se dozvíte v tomto video kurzu. Na věnec pak můžete použít kromě vinné révy třeba i jabloňové výhony nebo vrhu a lístku. Ve videu pracuji s vinou révou na věnci cca 35 velikosti. Na výrobu proutěného věnce není potřeba nic co by se doma nenašlo, kleště, zahradnické nůžky, štípky na drát a vázací drát. Pokud Vám doma něco chybí můžete si to dokoupit na e-krámku v sekci tvoření. Dále si stačí přichystat dostatek materiálu a alespoň dvě hodinky času. Teď už jen přeji příjemný oddych při tvoření a ať jde práce hezky od ruky!

DODATEČNÉ INFORMACE: Po uhrazení bude na Váš e-mail zaslán odkaz pro stažení videa. Při platbě on-line se budu snažit odkaz odeslat do 12 hodin (vždy však nejpozději do max. 3 dnů) od zakoupení. Video lze stáhnout pouze jednou. V odkazu pro stažení videa naleznete také ,,TAHÁKY,, které si můžete vytisknout a pracovat i podle nich, dále v nich naleznete několik doplnujících informací . Taháky jsou pouze ve zkrácené verzi, celý postup najdete pouze ve videu. U taháků si však můžete dělat poznámky.

PARAMETRY VIDEA:

- velikost: 3,44 GB, formát: .mp4 , délka: 69 minut. Před zakoupením si tak zkontrolujte zdali váš telefon, tablet či PC podporuje formát videa a máte dostatečnou kapacitu pro jeho stažení. Technické důvody nelze brát jako důvod pro reklamaci.

* cena zahrnuje video kurz (.mp4) + tahák ve formátu (.pdf) = bude zasláno na e-mail. V případě flash-disků bude odeslán vámi vybraným dopravcem

* zákaz šíření obsahu videa (Digitální obsah je chráněn autorským právem a není možné jej bez mého předchozího výslovného písemného souhlasu dále šířit nebo umožnit jeho užití dalším osobám)

Před zakoupením video kurzu si pečlivě přečtěte VOP - (video)kurzy, workshopy, e-knihy (ke stažení v zápatí webových stránek).

Při objednávce samostatného kurzu zvolte jako způsob dopravy: VIDEO kurz - odkaz pro stažení kurzu Vám bude doručen e-mailem (použijte pouze při koupi samotného kurzu).


Zvolte si variantu:

Cena od 650,00 Kč
Please select variants first