K D O  J S E M 

 

Kdo jsem?

Neobvykle začnu tím, kdo nejsem. Nejsem florista ani zahradník.

Jsem vyučený kuchař-číšník co doma "na koleni" začal splétat věnce a věnečky a poslední dobou taky našel zalíbení v "hraní si" se dřevem.

Tady na těchto stránkách se o to s Vámi podělím ... a to nejen v podobě fotek, ale i možností si něco z mé domácí dílničky pořídit, popřípadě se to na workshopech rovnou naučit.

Něco víc o mně

Říkají mi Vašku, Vendelíne, Venouši,... ale celým jménem jsem Václav Šumpich. Od narození žiji v krásném městě Znojmě, proto také "Country Wreath moravia"

Už od malička jsem měl potřebu něco tvořit, a tak jsem se postupem času dostal k výrobě věnců. Prvně to byly jen dárky pro kamarádky a rodinu, potom i pro kamarádky kamarádek,... Vše začínalo nevinně a pletení tehdy bylo z dlouhé chvíle, ale postupem času se z toho stal nejen koníček, ale i vášeň. Poslední dobou jsem našel zalíbení i v práci se dřevem a mé výrobky ze dřeva si tak také můžete prohlédnout (zakoupit) u mě na instagramu nebo tady na webu. 

Country Wreath moravia

Profil na instagramu pod tímto názvem jsem si založil 25. dubna 2017, kde původní myšlenkou bylo ukázat ostatním, jak motám věnce já.

S rostoucím počtem dotazů (kde věnce koupit, jak si je vyrobit,...) jsem se rozhodl tomuto zezačátku koníčku věnovat na plno a nabídnout je k prodeji. Nyní proto "Country Wreath moravia" nenajdete už jen na instagramu, ale i tady, kde doufám pro Vás bude snazší nějakou tu inspiraci načerpat, popřípadě si ode mě něco objednat.

                                                                                             Vašek, CWm